Mig 21 vyrazili na turné, v Brně zahrají hned dvakrát

MIG 21 | Foto: Martin Tiso

Pětice showmanů v čele s Jiřím Macháčkem se vrací do klubů se svým podzimním turné a novým zpěvníkem. Z brněnského klubu Fléda budete moci slyšet známé skladby hned dva večery po sobě.

Skupina Mig 21 vznikla v roce 1998 a pozornost na sebe upoutala již s první deskou Snadné je žít (2001). I přes nyní již velkou fanouškovskou základnu chce kapela zůstat orientovaná na klubovou scénu a právě sjíždí republiku v rámci turné Podzim 16.

„Letos se vyhneme sportovním halám a naši výpravnou show si společně užijeme na místech, kam se chodí za muzikou a zábavou,“ vzkazují svým fanouškům členové Mig 21.

Kapela zahraje ve 14 městech, z toho dvakrát v Brně. „Červnové vítání léta na Špilberku nám potvrdilo, že díky nadžánrovosti, svérázné poetice textů, euforii a tanečnímu potenciálu oslovuje Mig 21 snad všechny generace. Nechceme, aby byl někdo zklamaný, proto jako loni pořádáme koncerty dva, dodává Ondřej Bača, dramaturg klubu Fléda.

Čtěte také: Mig 21 a Bára Poláková rozezpívali brněnský Špilberk

Oblíbené songy, mezi něž patří Máma se vrací, Kalhotky si sundej nebo Snadné je žít téměř zlidověly a právě proto se kapela rozhodla vydat Zpěvník Mig 21. Ten je k dispozici v tištěné podobě či formou webové aplikace.

V klubu Fléda vystoupí Mig 21 2. a 3. listopadu. Vstupenky v ceně 300 Kč (+ poplatky) seženete v obvyklých brněnských předprodejích a v sítích GoOut, Ticketportal či SmsTicket.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.