Na Prague Sport Games ve Stromovce vystoupí Monkey Business

Monkey Business
Monkey Business | Foto: Kamil Klekar, MonsterMusic

Funky partička v čele s Matějem Ruppertem letos, jako obvykle, obrazila spoustu festivalů. Léto ale ještě nekončí, a tak pod širým nebem vystoupí i poslední letní den v rámci unikátního sportovního festivalu Prague Sport Games. Ten se uskuteční 22. září v pražské Stromovce ve sportovním areálu Olymp. Koncert bude zadarmo pro všechny, kdo se zúčastní některé z připravovaných disciplín.

Sportem ku Monkey Business. Takhle nějak to bude vypadat poslední letní sobotu ve sportovním areálu Olymp, kam se obvykle dostanou jen profesionální sportovci. Tentokrát bude totiž otevřen veřejnosti a kdokoli bude moct změřit síly v disciplinách jako třeba fotbal, nohejbal, volejbal, badminton nebo pétanque.

Každý, kdo se aktivně zúčastní, si navíc bude moct užít zadarmo koncert Monkey Business, který bude započítán v ceně startovného. Ostatní si mohou koupit lístky v předprodeji. Ty stojí pro prvních 1000 návštěvníků 250 Kč, pro ostatní 300 Kč a na místě budou za 350 Kč.

Na akci budou přítomni čeští reprezentanti, další známé osobnosti a proběhne i autogramiáda a exhibiční fotbalové utkání.

Seznam všech sportovních disciplin a registrace účastníků se nachází na oficiálních stránkách Prague Sport Games.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.