Na Colours se chystají i London Grammar, Jóhann Jóhannsson a Jon Hopkins

London Grammar | Foto: Eliot Lee Hazel

Jeden z nejvíce oceňovaných českých festivalů Colours of Ostrava oznámil nové umělce, na které se můžeme těšit příští léto.

Colours of Ostrava se již tradičně uskuteční v druhé půlce července, od 18. do 21., v ostravském areálu Dolních Vítkovic. Doposud festival lákal budoucí návštěvníky na hvězdná jména jako George Ezra, Ziggy Marley, Aurora, Cigarettes After Sex a Slaves. Nyní se k hvězdní sestavě přidává i úspěšná britská kapela London Grammar, skladatel filmové hudby Johánn Johánnsson a producent elektronické hudby Jon Hopkins.

London Grammar k nám do České republiky zavítají vůbec poprvé. Trio, které okouzluje celý svět zasněnou atmosferickou hudbou, představí v Ostravě své druhé studiové album. Výjimečný zážitek čeká návštěvníky i při vystoupení okouzlujícího islandského hudebníka a skladatele Jóhanna Jóhannssona, který na festival přijede se smyčcovým kvartetem. Program elektronické hudby v programu posílí Jon Hopkins, renomovaný britský producent, známý pro svou spolupráci s Brianem Enem a Coldplay na jejich desce Viva la Vida nebo Death and All His Friends.

Line-up na Colours bude určitě, již jako každý rok, pořádně nadupaný a tak neváhejte a pořizujte lístky – loni byl festival vyprodaný a praskal ve švech. Čtyřdenní vstupenky na rok 2018 jsou k mání v e-shopu na webových stránkách festivalu a v síti TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.