Nizozemští Kensington se vrátí do Česka, a to hned dvakrát

Kensington | Zdroj: pinterest.com

Na rodné půdě v Holandsku mají Kensington už slušnou základnu fanoušků, přičemž halové koncerty vyprodávají i několik dnů jdoucích po sobě. Na jaře zavítají ale i do České republiky, a to rovnou dvakrát.

Chytlavá melodie, super kytarové riffy a moderní rock, to jsou Kensington. Mají na svém kontě vydané už čtyři alba a letos vydaný živý koncert desky Control. Jsou známi po celé Evropě a nyní si širokou základu budují i u nás v tuzemsku. Tu zase o něco posílí během jarního turné, kdy u nás udělají hned dvě zastávky. Ta první proběhne v pražském Roxy a druhá potom v brněnské Flédě.

Pak už je jen na vás, jestli vám vyhovuje spíš 12. dubna v Roxy nebo 13. dubna na Flédě. Vstupenky šly do prodeje 1. prosince prostřednictvím portálu Fource, GoOut a TicketPro.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 350 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.