Odložené koncerty přijíždí fanouškům vynahradit Kathy Kelly  

Kathy Kelly | Zdroj: facebook.com

Pokud jste oddanými a věrnými fanoušky skupiny Kelly Family, pak čtěte dále! Poté, co v prosinci v Praze vystoupil Angelo Kelly, se k nám chystá i Kathy Kelly.

Pro fanoušky původních Kelly Family máme dobrou zprávu. Na konci minulého roku oznámil návrat do České republiky Angelo Kelly, který vystoupil v Praze 12. prosince. Nyní se fanoušci mohou těšit na dalšího člena slavné formace, resp. členku. Po dvou odložených koncertech dorazí 21. února Kathy Kelly. Vystoupí v konferenčním sále pražského hotelu Svornost a odklady koncertů míní rozhodně odčinit.

Koncerty budou totiž hned dva! Na tom prvním ji doprovodí její učitel opery Erwin Stephan, operní zpěvák Andreas Kaun a jejich sbor. Společně tak představí operu Ludwiga van Beethovena, Fidelio. Druhá část pražského vystoupení bude o něco blíže fanouškům právě Kelly Family – Kathy vedle gospelů, spirituálů, irských, německých či španělských písní zazpívá i největší hity této slavné formace. U některých ji doprovodí česko-slovenský zpěvák Norbert Peticzký.

A aby toho nebylo málo, Kathy Kelly projeví svůj zájem k fanouškům setkáním v tváří v tvář, a to den před koncertem, 20. února v 17 hodin. A kde jinde než v Nosticově ulici alias na First Time Street.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.