K písničce o účinkujícím kreténovi vydali Wohnout nový videoklip

Wohnout | Zdroj: archiv kapely

Jak asi takový kretén vypadá, nakreslila kapela Wohnout ke své písni z nejnovějšího alba Laskonky a kremrole.

Album Laskonky a kremrole je už nějaký ten čas vydané a kapela Wohnout si užívá zaslouženého volna. Hned po něm, poprvé 6. března, se vydává na druhou část Laskonky a kremrole tour. Během něho zahraje ve čtrnácti českých městech, mezi něž patří například Strakonice, Olomouc, Ústí nad Labem či České Budějovice.

Wohnout: Inspirace pramení z našeho lifestylu. Snažíme se být veselí

Vedle toho přichází bratři Homolové a spol s dalším klipem – animovaným k písni Kretén, na které se podílel Xavier Baumaxa. Řadí se tak za videoklipy k písním Dobrý den a Barbíno? Animace se ujal zpěvák a kytarista Honza Homola. „Jelikož naše pohlavní orgány symbolizujou určitej nehezkej lidskej charakter, vpasoval jsem je proto do role nerudný celebrity a dolézající grupie. V klipu se však ukáže, že pánské přirození prohrává nelítostnej souboj s tím dámským,‘‘ vysvětluje autor snímku.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.