Omamná Jessie Ware se vrací do Prahy

Jessie Ware | Zdroj: facebook.com

Jaro 2018 bude pěkně nabité. Na seznam oznámených koncertů se přidává i britská popová umělkyně Jessie Ware, která se chystá dovézt chystané album do české kotliny.

Na v pořadí třetí desku fanoušci Jessie Ware čekají už téměř tři roky. V nedávném rozhovoru pro pořad BBC Radio 1 Annie Mac uvedla, že se rozhodla nespěchat kvůli těhotenství:

„Abych byla upřímná, snažila jsem se dát album rychle dohromady. Sama sobě jsem říkala, honem, honem, dodělej to a pak jsem si uvědomila, že ten spěch byl kvůli tomu, že jsem chtěla mít dítě. Myslím, že díky těhotenství jsem se mohla na všechno znovu podívat a skutečně si uvědomit, co mohu udělat lépe.”

Na chystaném album Glasshouse zpěvačka spolupracuje s renomovaným producentem Benny Blancem, mužem, jenž stojí za nahrávkami hvězd, jako je Justina Bieber, Rihanna nebo Ed Sheeran. Právě folková senzace Ed Sheeran se podílela na skladbě Sam’s Song, kterou Ware věnovala svému manželovi.

„Stalo se z toho album pro mého manžela a dítě. Je omluvou, přiznáním, vyjádřením lásky, vyznáním. Odhaluje všechny moje obavy a emoce,” popsala. Glasshouse vychází 20. října, první Devotion jí vysloužilo nominaci na Mercury Prize a celkem dodnes vybojovala i tři nominace na renomované Brit Awards.

Návrat Jessie Ware se po pěti letech uskuteční 3. března 2018 v Divadle Archa. Vstupenky budou za 790 Kč  k dostání na webu Fource, GoOut a v síti TicketPro od 13. října.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.