Oslavte začátek prázdnin na Meet The Street

Meet The Street | Foto: meetthestreet.cz

Přijeďte si užít první prázdninové dny volna do Mlékojed na druhý ročník festivalu pouliční kultury, letos zaměřený na elementy hip hopu!

Pokud nevíte, jak začít své těžce vypracované volno, 1. a 2. července se na sever od Prahy v Beach Parku v Mlékojedech uskuteční festival plný workshopů, DJingu, rapování, beatboxingu a tance.

Letos je to totiž s tématikou Elementy hip hopu, takže bude krom toho k dispozici i legální graffiti wall a můžeme se těšit i na jedinečný koncept battles, v jejichž finále se spojí všechny elementy dohromady. Vše proběhne v krásném letním areálu se spoustou dobrého jídla, pití a skvělou letní párty.

Celá akce vyvrcholí koncertem Ty Nikdy Label (MC Gey, Idea, Matys, DJ Fatte), Zveriny a Matheuse a party zakončí DJ Jasty a DJ DeenO.

Z Prahy jste v Mlékojedech do hodiny, proto neváhejte a kupujte vstupenky! Více informací o akci naleznete na oficiálních stránkách festivalu nebo facebookové události. Lístky seženete za 150 Kč v předprodeji na GoOut.cz či na místě za 190 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.