Oh Wonder představí novou desku i v Praze

Oh Wonder | Zdroj: grcmc.org

Oh Wonder je bristké alt-pop duo, které se skládá z umělců Josephine Vander Gucht a Anthonyho Westa. Letos se chystají vydat novou desku a v rámci jejího představování ji přivezou i do Prahy.

Oh Wonder zaznamenali úspěch v roce 2015 se svým debutem. První koncerty odehráli ještě před jeho vydáním a navázali turném napříč kontinenty. Vystupovali ve Spojených státech, Kanadě, Latinské Americe, Austrálii, Asii i v Evropě. Všechny evropské zastávky, včetně té pražské, byly téměř okamžitě vyprodány, což je pro začínající kapelu výborný výkon.

Hity Technicolour Beat či Drive byly na Spotify streamovány už téměř 50 milionkrát. Na úspěch debutové nahrávky se britské duo pokusí navázat druhou studiovkou s názvem Ultralife. Ta vychází 14. července a ochutnávka v podobě singlů Ultralife či Heavy zní velmi slibně. Zpěvný vokál Josephine, výrazná klavírní linka a syntezátory v režii Anthonyho zůstávají. Kapela navíc slibuje hravé refrény, odvážné perkuse a texty o radosti, když najdete někoho, s kým chcete sdílet svůj život. Romantici jak se sluší a patří – nic se nezměnilo.

Alt-popová dvojice z Londýna vystoupí 19. listopadu 2017 v klubu Roxy. Vstupenky za 495 Kč budou v prodeji od 9. června v 10 hodin přes Fource.cz, GoOut.cz a Ticketpro.


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.