Passengera na koncertě podpoří nadaní folkoví The Once z Kanady

The Once | zdroj: pořadatel akce

Předskokanem koncertu britského indie-folkového Passengera, který se odehraje 16. října v SaSaZu, bude kanadské trio The Once.

Skupina The Once ve složení hlavní vokalistky Geraldine Hollett, instrumentalisty Andrewa Dalea a vedlejšího zpěváka a hudebníka Phila Churchilla od svého prvního alba The Once v roce 2009 stihla posbírat několik kanadských ocenění. Za svou směs vlastních písní s lidovou tvorbou byla trojice také jmenována kanadským Umělcem roku a nominována na cenu Nejlepší tradiční album roku.

V letošním roce vydali své již čtvrté album s názvem Departures. Tímto počinem s veselými písněmi v hravém rytmu si ve své domovině definitivně získali oblibu. Díky všem těmto svým kvalitám byli vybráni jako vhodná předkapela plánovaného koncertu britského Passengera.

Pojďte taky ochutnat kus anglo-amerického folku ve zpracování The Once a oblíbeného Passengera. Vstupenky na koncert konaný 16. října v pražském SaSaZu je možné zakoupit v předprodejní síti Ticketpro a na oficiálním profilu společnosti Fource Entertainment na sociální síti Facebook.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.