Pecka z USA jménem Astronautalis dorazí do Plzně

Astronautalis | zdroj: facebook.com

Ve středu 14. května se v plzeňské Papírně předvede návštěva z USA jménem Charles Andrew Bothwell, známý jako alternativní hip-hoper Astronautalis. Pochází z Floridy a jeho hudba je prý, jako by byl “Beck o generaci mladší”.

Astronautalis svou první desku You And Yer Good Ideas vydal již v roce 2003, na vlastní náklady. Netrvalo dlouho a hned na dvě další alba si ho zabrali Fighting Records. Bothwellova hudba má kromě alternativního hip-hopu, bluesu či rocku dost blízko k indie-rocku, a tak se v roce 2009 dal dohromady s indie duem Tegan and Sara a vyrazili na turné po Evropě, s menší zastávkou v Austrálii. Po šňůře na sebe další album nenechalo dlouho čekat a v roce 2011 vydal vážně boží desku s názvem This Is Our Science.

Je nutno dodat, že se touhle deskou, spolu s předposledním albem Pomegranate, postaral o dost velké překvápko nezávislé hudební scéně a jeho pecky se mohou těšit přídomku dlouhohrající. Astronautalis se v hudebních médiích objevuje stále a také stále víc a víc; jeho charismatické hudby si povšimla i MTV

O hudební support se na koncertě postará plzeňská electro-punková kapela No Good Ok. Lístky jsou k zakoupení na stránkách plzenskavstupenka.cz za cenu 130 korun nebo na místě konání akce. Poměr cena-výkon je vážně dost v pohodě, tak neváhejte dorazit do Papírny.


Napište komentář

Magdaléna Simonová
O Magdaléna Simonová 44 Článků
Mám ráda hudbu, koncerty, večírky a vše kolem. Studuju Sociologii a sociální politiku, hraju na saxofon a miluju jazz a elektro... jo a taky píšu o jídle.