The Faint halucinují ve videu k singlu Evil Voices

The Faint | zdroj: facebook.com

Americká elektro punková stálice The Faint se před měsícem vytáhla s albem Doom Abuse a představuje videoklip k singlu Evil Voices.

Je to k neuvěření, ale od vydání Media, debutového alba kapely The Faint z americké Omahy v Nebrasce, už uběhlo víc jak patnáct let. V podstatě už jde o etablované zasloužilé veterány. S příchodem druhého přírůstku do diskografie, o něco průraznějšího Blank-Wave Arcade, ze kterého vzešly hitovky jako Call Call nebo Sex Is Personal, svého času udělali celkem díru do světa. A hle – píše se rok 2014 a The Faint se ještě pořád neztratili.

Na jaře letošního roku se kapela připomněla s novinkovým albem Doom Abuse, které je stejně jako jeho předchůdci ulítlou koketérií našláplého indie punku a elektroniky. Ačkoli kritika na desce pár nití přeci jen nenechala suchých, s přehledem se dá víc než dobře poslouchat. A singl Evil Voices, který stačili The Faint vybavit videem, obzvlášť. Klip točil Nik Fackler z Icky Blossoms a výsledkem je poměrně zábavná kombinace záběrů na usilovné fidlání kapely a halucinogenního výletu do Nikovy hlavy. Nehledejte v tom nic duchaplného, režisér požil DMT, měl určité vidění a prodal ho kapele. Fakt je ale ten, že k cyber náladě Evil Voices klip nakonec bezvýhradně pásne. Posuďte sami.

 


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.