Pískomil se vrací chystá předvánoční koncert s překvapením

Pískomil se vrací | Zdroj: Championship Music

Tento rok se pro kapelu Pískomil se vrací nesl v duchu nabité koncertní šňůry. Tu zakončí velkou párty pro děti i dospěláky v Lucerna Music Baru začátkem prosince.

Od června, kdy kapela své druhé album s originálním názvem Buďte první, komu se to líbí! pokřtila, se prakticky nezastavila. Byl to jeden koncert za druhým a stovky vykouzlených úsměvů jak na tvářích dětí, tak jejich rodičů. Kapelník Ondřej Pečenka zhodnotil letošní rok takto: „Díky variabilitě hrajeme téměř kdekoliv. Užili jsme si letos komornější akce, festivaly i velká pódia. Je to dobrodrůžo, ale vždy velká zábava, kterou umíme s publikem skvěle sdílet.“

A že si takových akcí letos Pískomil se vrací užil více než dost. Poslední vystoupení tohoto roku nese pořadové číslo 100. Na takovou slávu si kapela přichystala samozřejmě hned několik překvapení. Kromě písní z obou dosud vydaných alb Pískomila, se návštěvníci dobře pobaví při promítání snímků kapely z dob, kdy jim bylo přibližně stejně jako jejich současným dětským posluchačům.

O soutěže nebude samozřejmě nouze, ale hlavním trhákem večera bude natáčení nového videoklipu, jehož hlavními aktéry budou sami fanoušci. Očekává se totiž, že se vystoupení zvrtne v pořádný koncertní mejdan, kde se rozparádí děti i dospělí. K tomuto nápadu zpěvačka kapely Karolína Dytrtová dodává: „Máme ohromnou radost z přirozeného pohybu a tance u dětí, které ještě nemají naučené kroky, a proto jsou jejich bláznivé kreace odzbrojující. Očekáváme na place plno legrace!“ 

A tak si 6. prosince dejte milí rodiče pohov od vánočního shonu, popadněte své ratolesti a vyrazte na nejlepší dětský koncert tohoto roku do Lucerna Music Baru. V předprodeji jsou vstupenky za 150 korun, na místě pak budou stát 190 korun.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.