Climax oslaví 16 let v Roxy. Zahrát přijede i Sonny Wharton

Sonny Wharton | Zdroj: Facebook.com

Že nemáte program na blížící se páteční večer? Tak vyrazte na oslavy šestnáctiletého působení klubovky Climax. Vystoupí mimo jiné i skvělý DJ Sonny Wharton.

Climax již šestnáct let zaplňuje pod taktovkou česko-britského DJe Chrise Sadlera pražské Roxy. Sadler samozřejmě na oslavě chybět nebude. Vystoupí během večera hned dvakrát. A to před a po hlavním zahraničním hostu, kterým bude mladý britský producent a DJ Sonny Wharton. Mladá krev hraje pravidelně v klubech jako Amnesia či Ministry of Sound. Podporu pak našel u takových jmen jako Carl Cox či dokonce i u Fatboy Slim, který o něm řekl následující: “Hltám vše, co Sonny v současnosti dělá, pro mě určitě producent roku.”

I to bylo nejspíš jedním z důvodů, proč si ho přizval na svou poslední tour Eat Sleep Rave Repeat. Wharton je zkrátka hudební zázrak, o čěmž se budeme moci již brzy přesvědčit. Line up slibuje také Paco & Node M, kteří celou show započnou v deset večer. Poté se o zábavu postará již zmíněný Sadler, který v jednu ráno přenechá trůn hlavní hvězdě. Oslavy se protáhnou až do sobotních ranních hodin. Pokud tedy milujete nekončící akce jako je tato, rozhodně si ji nenechte ujít. Do půlnoci máte vstup za 100 korun a k tomu drink zdarma.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.