Písničkář Gregory Alan Isakov dorazí poprvé sólově do Prahy

Gregory Alan Isakov | Foto: Jamie Mefford

Indie-folkový zpěvák z jihoafrického Johannesburgu se prvně českému publiku představil na začátku října loňského roku, když v pražské Lucerně předskakoval britskému písničkáři Passengerovi. Nyní do Prahy přijíždí sám, v pondělí 13. března vystoupí s novou deskou v klubu La Loca.

Gregory Alan Isakov with the Colorado Symphony – tak se nazývá Isakova nejnovější deska z roku 2016, se kterou vyrazil na sólové turné. Během něj jihoafrický indie-folkový písničkář dorazí i do Prahy, a to konkrétně již příští pondělí 13. března. O zahájení večera se postará kalifornský zpěvák Leif Vollebekk, který se se svým stylem hudby velmi blíží hlavnímu interpretovi večera.

Vstupenky na tento jedinečný večer jsou stále k dispozici v síti TicketPro za cenu 390 Kč. Milovníci melancholických písniček s nádechem folku by tam neměli chybět!


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)