Poletíme? zahraje spolu s Děda Mládek Illegal Band

Poletíme? | Zdroj: archiv kapely

Kapela Poletíme? vyráží na druhou část svého turné. Na podzim navštíví celkem čtrnáct koncertů po celé republice. Dva koncerty budou ve znamení křtu desky Turbošansón. Na osmi dalších vystoupeních se k Poletíme? přidá parta Děda Mládek Illegal Band, a to v rámci Benžo túr.

Děda Mládek Illegal Band odstartovali Benžo túr začátkem října a podle všeho to umí na koncertech rozjet. ‚‚Rozhodnutí vyjet na turné právě s Děda Mládek Illegal Band bylo do určité míry takovým, řekněme, chytrým spojením a má návaznost na to, v jaké situaci se momentálně kapela nachází. K Poletíme? si zatím našlo cestu hodně lidí, kteří se aktivně zajímají o hudbu, a my bychom teď rádi oslovili naší hudbou i ty ostatní. Myslím, že právě spojení s Děda Mládek Illegal Band by nám v tomhle ohledu mohlo pomoci,‘‘ vysvětluje rozhodnutí Rudolf Brančovský, frontman kapely Poletíme?.

Kapely spolu vystoupí například v Ostravě, Praze, Plzni či v Kolíně. Show plnou humoru ale slibují Poletíme? i na koncertech bez kolegů. ‚‚Humor mi přijde jako důležitý komunikační kanál. Lidi se díky němu otevírají. I já mám rád lidi, kteří mě rozesmějí. Záležitosti, které mě rozesmějí, mě taky víc otevřou. A pak jsem schopen se na věci dívat jinak. A stejně tak to funguje i na našich koncertech. Lidi se díky humoru víc uvolní a baví, stejně jako my,‘‘ vysvětluje Brančovský. Poletíme? zvou také na dva speciální koncerty, kde proběhne křest ala Turbošansón: ‚‚Bude to taková společná večeře. Staré věci na zahřátí, pak polévka z hitů a Turbošansón jako hlavní chod. Dále pak zákusky a panáky v různých formách a množství tak, jak to máme rádi. Obsluhovat vás budou milí a krásní hoši, kteří vám nakonec podají párátko, a vy si vydloubnete masíčko, co vám zůstalo za zoubky a tajně ho spolknete. Blažení pak zavoláte účet prosím a my přiběhneme s novým cédéčkem na stříbrném podnose a řekneme: Uctivá poklona.‘‘ Jak je vidět, kapela se už nemůže dočkat.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.