Pontiak se po dvou letech vrací zpátky do Prahy

Pontiak | Zdroj: facebook.com

Neo–psychedeličtí Pontiak vyrazili na turné ke své nové desce Innocence. Už příští středu 16. dubna si na strahovské Sedmičce můžeme vychutnat jejich nejnovější písně. A nejen ty.

Kapelu Pontiak tvoří tři bratři – Jennings, Van a Lain, kteří společně žijí na farmě ve Virginii. Tvoří spolu deset let a za svou existenci už stihli natočit deset alb. Kdo tahle jména nezná, měl by se dát do pozoru. Nejen svou předposlední deskou Echo Ono dala trojice všem najevo, co v ní je, alespoň pro všechny vyznavače pravých kytarových riffů. Na první dobrou je jasné, že novou deskou Innocence všem ukážou, že doma na farmě rozhodně nenechávají nástroje spát. Ba naopak, při poslechu jejich desky snad nikdo nemůže zůstat chladným.

Support koncertu v Praze zajistí česká kapela Kurac. Bát se nemusí ani mimopražští – kdyby koncert 16. dubna v Praze nestihli, můžou se na Pontiak podívat i v dalších městech – v Ústí nad Labem, Plzni, Broumově, Brně a Břeclavi. Vstupné je jen 230 korun a začíná se v 19 hodin a 30 minut. My už se na Sedmičku moc těšíme. A co vy?


Napište komentář