Powerwolf představí Praze nové album

Powerwolf | Zdroj: mastersofrock.cz

Ti fanoušci, kteří prošvihli Powerwolf na Masters Of Rock, si nyní nemusí zoufat. Kapela totiž ohlásila nový koncert na území Česka. Ten se odehraje v pražském MeetFactory.

Němečtí Powerwolf nejsou mezi nejen českými posluchači power metalu žádným neznámým jménem. Po úspěšné show na Masters of Rock, kde zazněly některé z nejnovějších písní z nového alba Blessed and Possessed, nyní skupina vystoupí i v pražském MeetFactory. Pro tento koncert si připravili ještě více nových písní, ale také bonus v podobě nové scény se speciálními efekty!

Rozhodně si nenechte toto vystoupení ujít. Uskuteční se už 27. října v pražském klubu MeetFactory, přičemž si vstupenky můžete zakoupit za zaváděcí cenu 650 Kč na stránkách www.mastersofrock.cz a poté v předprodejích TicketPortal, TicketArt a TicketPro.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 355 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.