Powerwolf představí Praze nové album

Powerwolf | Zdroj: mastersofrock.cz

Ti fanoušci, kteří prošvihli Powerwolf na Masters Of Rock, si nyní nemusí zoufat. Kapela totiž ohlásila nový koncert na území Česka. Ten se odehraje v pražském MeetFactory.

Němečtí Powerwolf nejsou mezi nejen českými posluchači power metalu žádným neznámým jménem. Po úspěšné show na Masters of Rock, kde zazněly některé z nejnovějších písní z nového alba Blessed and Possessed, nyní skupina vystoupí i v pražském MeetFactory. Pro tento koncert si připravili ještě více nových písní, ale také bonus v podobě nové scény se speciálními efekty!

Rozhodně si nenechte toto vystoupení ujít. Uskuteční se už 27. října v pražském klubu MeetFactory, přičemž si vstupenky můžete zakoupit za zaváděcí cenu 650 Kč na stránkách www.mastersofrock.cz a poté v předprodejích TicketPortal, TicketArt a TicketPro.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 363 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.