Přípravy na křest nové desky Fast Food Orchestra jsou v plném proudu

Fast Food Orchestra | zdroj: facebook.com

Již tomu budou téměř tři roky, co kapela vydala svou poslední desku. Pro fanoušky v brzké době vyjde novinka s názvem ZEN, kterou hudebníci pokřtí 13. listopadu v Roxy.

Celá tour nese název Nicolaus vodka ZEN tour. Hudebníci se díky tomuto turné podívají jak po téměř celé republice, tak také na Slovensko. Nejvzdálenější zastávkou však bude Izrael, kde vystoupí po boku formace Los Caparos. Ta projede s Fast Food Orchestra i několik zastávek po České republice. Ve své domovině patří mezi top z reggae a ska scény. Pořadatelé slibují, že kdo kapelu nezná, bude zvednut ze židle.

Celé turné je rozděleno na podzimní a jarní část. Pražský klub Roxy navštíví Fastfoodi společně s Los Caparos i se slovenským reggae bandem Smola a Hrušky. Tito hudebníci mají v našem kraji pěkný zástup příznivců, i díky jejich vystoupení na letošním ročníku Mighty Sounds, které mělo opravdu velký ohlas. Jejich skladby jako Honey, Honey a Fajčit treba rozproudí každého, kdo si libuje v reggae a ska. Celý křest desky v Roxy bude jedna velká show, protože kapela slibuje i speciální hosty, kteří s nimi polijí novinku šampaňským. Tito hosté však stále zůstávají v utajení.

O tom, že nové album ZEN nebude jen tak ledajaké, svědčí fakt, že kapela natáčela v profesionálním studiu SONO. S vysokými náklady na desku pomohli samotní fanoušci, kteří si pořídili originální triko z limitované edice, na němž je na zadní části hrdě vypsáno: Proud ZEN Supporter. Vlastníci těchto trik se již určitě nemohou dočkat, až si ho obléknou a 13. listopadu půjdou podpořit své oblíbence. Koncert mohou navštívit i ti fanoušci, kteří triko nevlastní, ale zakoupí si vstupenku v síti Ticketportal za krásných 180 korun.

 


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.