Příští léto ožije Bojiště 20. ročníkem festivalu Obscene Extreme

Asphyx | Zdroj: themetalist.net

Bojiště nedaleko Trutnova již po dvacáté ožije několikadenní akcí, která u nás nemá obdoby. Tato výjimečná akce je tu pro všechny fanoušky extrémních stylů, zejména grindcore a brutal death metalu.

Festival extrémního metalu Obscene Extreme se bude příští rok konat již podvacáté a podle všeho bude tento jubilejní ročník stát opravdu za to. Zážitek budou už samotné kapely – mezi množstvím dalších to budou namátkou holandští death metaloví klasici Asphyx, jejich američtí vrstevníci Suffocation a o čtvrtstoletí mladší Gruesome. Z grindu zaujme hlavně švédská kapela Birdflesh, která je známá svým humorným vystupováním v kostýmech.

Pro festival budou jako vždy typické rovněž další dvě věci – jednak množství návštěvníků v maskách (podle hesla čím bizarnější, tím lepší), jednak zákaz masa, kterého se bude muset každý masožravec vzdát, aby žádné zvířátko nepřišlo k úrazu. Lákavé je taktéž oficiální festivalové CD, které všichni přítomní dostanou zdarma. Jistotou je rovněž doprovodný program, který bude zajisté plný různorodých bizarností.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 403 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky