Queens of the Stone Age vystoupí v Praze

Queens of the Stone Age | Zdroj: nme.com

Existuje jen málo rockových kapel, které se mohou chlubit tak charaktesticickým soundem, jako Queens of the Stone Age. Ti ho s letos vydaným albem posunuli ještě dál a parta vedená Joshem Homme novou desku představí příští rok i Praze.

Skupina vystoupí v Praze v rámci svého Villains Tour již 20. června 2018 a zamíří si to rovnou do Fora Karlín. Tam si budou moci příchozí užít pořádnou porci kvalitního stoner-rocku, pro který jsou Queens of the Stone Age známí již téměř dvě desetiletí.

Celosvětové přízně se kapela dočkala se svým nyní již kultovním albem Song For The Deaf, na kterém si zahostoval i slavný Dave Grohl. V úspěchu pak pouštní rockeři pokračovali i s dalšími nahrávkami, přičemž ta poslední, Villains, vyšla teprve před několika měsíci a sklidila opět příznivé ohlasy.

Do České republiky se Queens of the Stone Age vrátí skoro po čtyřech letech. Mezitím se frontman Josh Homme, uznávaný pro svůj ikonický styl hry na kytaru, podílel i na posledním albu Iggyho Popa, Post Pop Depression.

Prodej vstupenek na červnový koncert bude zahájen v pátek 15. prosince v síti GoOut.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.