Rapper Pouya přijede poprvé do Česka

Pouya | Zdroj: slvyvll.com

Po Fat Nickovi, Ghostemanovi a podobných, přijede do Prahy další interpret undergroundové rapové scény. Pouya se se svým čerstvým albem Five Five představí na podzim v Roxy.

Pouya si své místo v undergroudovém rapu buduje už pár let, a to zejména skrze platformu Soundcloud. Zároveň se dostal do povědomí díky dříve časté spolupráci s populární dvojicí $uicideboy$. Později vzniklo taky několik společných věcí s temným Ghostemanem, který letos v dubnu vyprodal pražský klub Mono Fono. Energii živých vystoupení těchto rapperů tentokrát tedy přijede potvrdit i Pouya.

Čtěte také: Pouya věnoval své nové album zesnulému Lil Peepovi

Zmiňované spolupráce se však nijak nepromítly do nové desky Five Five. Na ní se podílel svým featem jen jeden další rapper, Night Lovell. Zbytek alba zvládl Pouya sám se svým producentem Mikey The Magicianem. Právě s deskou Five Five k nám interpret z Miami přijede předvést do Prahy.

Po oznámení své tour ještě Pouya přihodil čerstvý klip k songu Daddy Issues, a ten rozhodně nebude jediný, kterého se 7. října dočkáme v pražském Roxy. Vstupenky na koncert jsou k dostání na webu Fource, GoOut a v síti Ticketmaster.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz