Rapper Suvereno pokřtí v sobotu spolu s ATMO Music novou desku

Suvereno | Zdroj: archiv interpreta

Ačkoliv Suvereno vydal svou novinku již v červnu, křest proběhne až tuto sobotu 6. prosince. Připojí se ATMO Music a předskakovat bude MalyMan.

Slovenský rapper Suvereno vydal 22. června v pořadí čtvrtou desku, kterou pojmenoval Jednoducho. K této příležitosti se vydal na stejně pojmenovanou šňůru. A nemůže si stěžovat: ,‚Tour šlape zatím k mojí velké spokojenosti. Máme za sebou 14 měst s úplně novou show, která nás hodně baví a lidi na ni reagují naprosto skvěle. Slovenské křty už proběhly a nejvíc se povedl pravděpodobně ten na východním Slovensku, přišlo přes 1000 lidí a došlo i na stage diving,‘‘ říká sám rapper.

Nyní Suverena čeká prosincová část v České republice. Už tuto sobotu, tedy 6. prosince, vystoupí v pražském klubu Rock Café. A půjde o jednu z nejdůležitějších zastávek křtu. Mezi specialitami budou třeba živé bicí, za které usedne Lukáš Vincour z kapely Pipes and Pints. Jako jeden z hostů vystoupí rapper Revolta, který se už koncertu nemůže dočkat. Stejný večer také zahrají ATMO Music. Jako předskokan pak vystoupí MalyMan. Ten ostatně doprovodí Suverena také 11. prosince v brněnském klubu Eleven. Dále jsou na seznamu ještě Teplice, Plzeň a Jablonec nad Nisou. Repertoár bude obsahovat především nejnovější písničky z alba Jednoducho, ale zazní i největší hity z předchozí nahrávky Alchymista.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.