Charismatická Selah Sue se vrací do Roxy

Selah Sue | Zdroj: facebook.com

Před dvěma roky vyprodala pražský klub Roxy a teď na něj má opět políčeno. Selah Sue vystoupí v hlavním městě již tuto neděli 7. prosince.

V dětství Sanne Putseys alias Selah Sue ani nenapadlo, že by se jednou mohla živit zpěvem. Až v pubertě, kdy ji ovlivnili a inspirovali Lauryn Hill a Bob Marley, začala u sebe doma natáčet první písničky. Skrze Myspace a vystupování v malých klubech si pak získala pozornost veřejnosti. Netrvalo dlouho a začaly chodit nabídky od producentů. Učarovala takovým hvězdám, jakými jsou Prince nebo Stevie Wonder.

Tahle belgická umělkyně má nejen svůj jedinečný hlas pod kontrolou, ale dokonce se nebojí plout mezi žánry. Její písně jsou omamnou směsicí soulu, funku, jazzu a reggae. S nimi si hraje i na své nové desce, z níž vypustila v průběhu října a listopadu ochutnávku do éteru, a zní doopravdy skvěle.

České fanoušky si získala již na festivalu Rock for People v roce 2012 a díky tomu zřejmě vyprodala pražský klub Roxy, kde krátce na to vystoupila. Přijďte si užít skvělou muziku od Selah Sue již tuto neděli. Vstupenky jsou k dispozici v síti Goout a Ticketpro za cenu 690 korun.

 

 

 


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.