Rise Against vtrhnou do Prahy už podruhé

Rise Against | Zdroj: revolvermag.com

Američtí Rise Against navštíví své věrné fanoušky v pražské Incheba Aréně v červnu již podruhé. Naposledy odehráli koncert v Praze v roce 2012, přičemž koncertní halu beznadějně vyprodali.

Formace, která si říká Rise Against a pohybuje se na vlnách punk rocku a hardcoru, pochází z amerického Chicaga a odstartovala svou kariéru v roce 1999 u nezávislé nahrávací společnosti Fat Wreck Chords, kde vydala svá první dvě alba – The Unraveling (2001) a Revolutions per Minute (2003). Tyto dvě desky jim přinesly první větší úspěchy a především v roce 2003 spolupráci s majoritním labelem Geffen. S tímto kontraktem vydali svou další nahrávku, Siren Song Of The Counter, a poté v hudebních žebříčcích začali opravdu závratně stoupat na výsluní. Do českých končin přijeli v roce 2012 s albem Endgame, které bylo kladně hodnocené na všech frontách. To mělo za následek to, že pražský koncert vyprodali.

Jestli vyprodají pražskou Incheba Arénu i v letošním roce, kdy přijedou se svou poslední nahrávkou pojmenovanou The Black Market z roku 2014, se přesvědčíme již 9. června 2015. Lístky se dají zakoupit v síti Eventim.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 362 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.