Rise Against vystoupí v Praze už v červnu

Rise Against | Zdroj: revolvermag.com

Punk-rockoví a v Česku oblíbení Rise Against, jejichž nejnovější album pochází z minulého roku, se začátkem června po třech letech vrátí do Prahy. Budete u toho i vy?

Rise Against jsou ve světě hudby označovaní jako punk-rocková a hardcorová skupina. Svou kariéru započali již v roce 1999 v americkém Chicagu u nezávislé nahrávací společnosti Fat Wreck Chords, kde vydali svou debutovou nahrávku The Unraveling.
Poprvé v hudebních žebříčcích začali stoupat až po vydání alba Siren Song Of The Counter. To už bylo vydáno u majoritního labelu Geffen.

Od jejich posledního vystoupení v Praze uplynuly od roku 2012 tři roky a nyní se vrací do Incheba Areny s jejich nejnovějším počinem The Black Market, které bylo v roce 2014 hudebními kritiky velice dobře přijato.
Jako jejich předkapela vystoupí japonská pětičlenná formace Man With A Mission z Japonska, která prorazila už se svou první nahrávkou Man With A Mission Vol. 1. Druhou předkapelou koncertu bude česká skupina Donnie Darko z Plzně, která byla hudební stránkou Bandzone označena jako čerstvý nadějný vítr tuzemské scény.

Celý koncert se odehraje 9. června v Pražské Incheba Areně. Vstupenky jsou k zakoupení na stránkách Eventim.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 373 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.