Vizovické Trnkobraní láká na vítěze ankety Žebřík

Xindl X | Zdroj: facebook.com

Návštěvníci Vizovického Trnkobraní se můžou těšit na vítěze ankety Žebřík. Těmi jsou například Chinaski, Tomáš Klus, Divokej Bill či Vypsaná Fixa.

Vizovické Trnkobraní ve Vizovicích nedaleko Zlína tento rok oslaví již svůj 48. ročník.  Organizátoři festivalu tentokrát vsadili na zvučná jména a především na vítěze ankety Žebřík jako jsou již zmiňovaní Chinaski, Tomáš Klus, Vypsaná Fixa nebo Divokej Bill. Návštěvníci se dále mohou těšit i na Mandrage, Annu K., Visací zámek, Horkýže Slíže, Xindla X nebo nová jména jako Nebe či Lake Malawi a mnoho dalších.

Chybět nebude ani tradiční pojídání švestkových knedlíků, divadelní a filmová představení, přehlídka lokálních řemesel, lidové tance a bude přichystána i prohlídková akce areálu likérky.

 „Trnkobraní k Vizovicím již nesmazatelně patří, za poslední dva roky vyrostl největší pop-rockový festival ve zlínském kraji,“ říká Michal Šesták z agentury Nedomysleno. Ta celou festivalovou akci produkuje a dále dodává: „Kromě skvělé hudby se letos budeme soustředit také na představení regionálních specialit, řemesel a tradic a upoutat na specifika tohoto svérázného kraje.“

Vizovické Trnkobraní se uskuteční 21. a 22. srpna. Vstupenky lze koupit na oficiálních stránkách Vizovického Trnkobraní.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 346 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.