Robbie Williams se zastaví také v Praze! V dubnu 2014

Robbie Williams | Zdroj: facebook.com

Britský popový zpěvák Robbie Williams se po jedenácti letech znovu představí tuzemskému publiku. V rámci svého evropského turné zavítá do O2 Areny 26. dubna 2014.

U příležitosti oslav desátého výročí O2 Areny představí svůj nejnovější titul Swings Both Ways. Vstupenky na koncert zakoupíte v síti Sazka Ticket od 6. prosince. Členové fanklubu již od 4. prosince. Ceny se pohybují v rozmezí od 1790 do 2590 korun.

Robbie Williams se vrací do ČR s novým studiovým albem, na kterém se opět vyznává ke své lásce ke swingu. Deska vyšla 15. listopadu a obsahuje sedm předělávek swingově laděných písní a šest novinek, které dal Robbie dohromady společně s Guy Chambersem. Ten stál u zrodu většiny Robbieho desek, a tak se dá očekávat, že i nyní půjde o povedenou spolupráci.

Deska je atraktivní i díky nevšedním hostům. Na natáčení si Robbie totiž pozval například Lilly Allen, Michaela Bublého, Kelly Clarkson nebo Ollyho Murse. „V první řadě jsem chtěl udělat swingové album, protože jsem chtěl udělat swingové album. Vždycky jsem věděl, že bych mohl udělat další, a myslím si, že teď je ten správný čas,” říká o novinkové desce Robbie Williams.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...