Rockový Slunovrat bude letos pěkně nabitý

Rockový Slunovrat | Foto: facebook.com

V Řevnicích se letos bude konat již jedenáctý ročník festivalu Rockový Slunovrat, a zahrají zde například Tata Bojs, Fast Food Orchestra, Sto Zvířat a také dvě zahraniční kapely.

Rockový Slunovrat s kapacitou pro více než 4 000 návštěvníků se bude pořádat u areálu Lesního divadla, a to 3. června. Těšit se můžete na Cirkus Problem, Prague Conspiracy, Hentai Corporation a mnoho dalších, včetně party Dead Neck z Manchesteru. Ta již svůj punk-rock a hardcore předvedla na nejrůznějších festivalech v Evropě, u nás jedinečný set zahrála i loni na Žižkovské noci. Podobný výprask jistě zazní i letos na Rockovém Slunovratu.

Avšak hlavním headlinerem se letos stane Dubioza Kolektiv. Ti pocházejí z Bosny a Hercegoviny a jsou proslulí svým výbušným mixem stylů rock, reggae, dub a balkánské folklóry. Kapela v současnosti patří mezi největší koncertní senzace celé Evropy. Loni odhalila už svou osmou desku Happy Machina, kde hostovali třeba Manu Chao, Benji Webbe ze Skindred a další výjimeční hudebníci.

Takže se v Řevnici máme na co těšit a specialitou je i soutěž!

Máte chuť a odvahu zahrát si se svou kapelou na tomto letním festivalu a zároveň tím podpořit dobrou věc? Rádi byste se zviditelnili a prosadili se v hudební branži? Či si nechali nahrát své pecky v profesionálním studiu? Máte šanci! Hledá se pět kapel, které se nebojí ukázat, co umí a chtějí pomoci lidem nemocným cystickou fibrózou. Stačí poslat dvě nahrávky, dvě fotky, stručné bio kapely a svůj telefon na mail: info@rockvrat.cz, a pak možná vyhrajete.

Vstupenky si můžete zakoupit v síti GoOut za krásných 150 Kč.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.