The Dumplings zahrají nové skladby v Brně. Vyhraj 2 x 2 lupeny (ukončeno)

The Dumplings | Foto: facebook.com

Kapela The Dumplings se objevila na internetu v roce 2013. Díky jedinečnému projevu si získala mnoho pozornosti v podobě mnoha zhlédnutí na kanále YouTube. Jejich první studiové album No Bad Days získalo cenu za debut roku. Obráží velké festivaly jako Sziget, Colours of Ostrava a The Great Escape. Zanedlouho zahrají i v Brně a my pro tebe máme soutěž o lístky!

Duo složené z basáka Kuby Karaśe a vokalistky Justyny Święs přijíždí s novou edicí starší desky Sea You Later, jejíž styl vychází jak z klasického žánru osmdesátých let, tak z contemporary elektroniky. Reedice má nový přebal, šest nových písní a soukromé fotografie, které dosud nebyly nikým spatřeny.

Je to pro nás zásadní deska, protože od začátku do konce vychází z nás samotných a jsou na ní texty, které odkazují k filmům, knihám a životním okamžikům, které pro nás byly důležité. Navíc jsme začali společně komponovat hudbu,“ říká Justyna Święs a Kuba Karaś doplňuje: „Je to tak různorodé album, jako jsme my sami. Justynin hlas je pojícím prvkem toho všeho.“

Jedna z nových skladeb je emotivní Kto zobaczy, jež je ztělesněním samoty a smutku. The Dumplings se představí 16. února na brněnské Flédě, a chceš-li se na akci dostat zadarmo, stačí se stát fanouškem naší facebookové stránky a odpovědět na následující otázku:

Odkud pochází elektro-popové duo The Dumplings?

a) z Německa

b) ze Švédska

c) z Polska

Správnou odpověď zašli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu zprávy napiš ‘The Dumplings’ a nezapomeň připsat své kontaktní údaje. Soutěž bude ukončena v pondělí 13. února ve 12:00 hodin a výherci budou poté informováni mailem.


Napište komentář