Lady Gaga zazářila během show Super Bowlu

Lady Gaga | Zdroj: facebook.com

Half-time shows Super Bowlu jsou každoročně globálně očekávanou produkcí. Je jasné, že ve spojení s vizionářskou umělkyní Lady Gaga to musel být doslova nářez.

National Football League je největší ligou amerického fotbalu nejen v USA, ale po celém světě. Těší se samozřejmě velké oblibě. Finálové klání Super Bowl sleduje každý rok přes sto milionů lidí a tradiční křidýlka, pivo a přátelská pohoda ho skoro povyšuje na úroveň oslav Vánoc nebo Dnu díkuvzdání.

Také show o poločase je běžnou záležitostí, se kterou se setkáte na každém zápase amerického fotbalu. Na středoškolském přeboru sice zhlédnete jen krátký výstup místních cheerleaders, Super Bowl je však vyhlášený tak obrovským hudebním představením, že náklady často sahají přes milion dolarů.

Každý rok se show zhostí umělec, jenž nabídne to nejlepší ze své tvorby a vždy se zdá, že to napřesrok nelze přebít. Nikdo přece nezapomene skandální vystoupení Janet Jackson a Justina Timberlakea v roce 2004 nebo loňské spojení Bruna MarseBeyoncé a Coldplay. Když bylo oznámeno, že letos se úkolu zhostí Lady Gaga, bylo jasné, že se znovu odehraje něco mimořádného.

Nic jiného už nemůže být pravda. Zpěvačka začala na střeše a po krátké úvodní písni seskočila se střechy stadionu. Následovalo 12 minut božské choreografie, velice profesionálního živého zpěvu a průřez jejími hity, jenž nás všechny vrátil o několik let zpět.

Podívejte se sami!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.