Punkeři The Virus vydávají po třinácti letech nové album

The Virus | Zdroj: Voltage records

14. únor nebude tento rok svátkem jen pro všechny zamilované, ale také pro všechny fanoušky americké street punkové kapely The Virus. Ta totiž na Valentýna vydává nové album.

Již třetí studiové album kapely The Virus vyjde po dlouhých třinácti letech. Ponese název System Failure a v Evropě bude vydáno v podobě vinylových desek ve třech barevných limitovaných variantách. Kromě klasického černého vinylu bude k mání i neonově žlutý nebo bílý s černými „cákanci“.

Desky budou baleny v tvrdém gatefold obalu s přiloženým download kódem. To ale není to jediné, čím je album zajímavé. Vydává ho totiž české nakladatelství Voltage Records.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.