Movits! roztancují Brno

Movits! | Zdroj: facebook.com

Švédská kapela, jež ve svých písních míchá tolik stylů, že přitáhne každého, se připravuje na brněnský klub Fléda.

Kapela Movits! se skládá ze zpěváka a textaře Johana Jivina Rensfeldta, multiinstrumentalisty a DJ Anderse Rensfeldta a saxofonisty Joakima Nillsona. Skandinávií hýbe už více než deset let, zbytek světa jí však pomohl ovládnout  moderátor americké talk show Stephen Colbert. Stačilo jedno vystoupení v televizi a  instantně Movits! vyletěli na přední příčky iTunes i Amazonu.

Jejich hudba je totiž doslova pro každého. Netradiční kombinace hip-hopu, swingu a EDM totiž skvěle podtrhne náladu taneční party i klidného posezení s přáteli. Navíc stále neopustili svůj mateřský jazyk, což na zajímavosti jen přidává.

V říjnu roku 2015 vydali Movits! své čtvrté album Dom försökte begrava oss, dom visste inte att vi varfrön s vedoucím singlem Dansa i regnet.

A právě tuto desku přijedou zahrát 18. února 2017 na brněnskou Flédu.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.