Satellite Stories u nás odehrají svou tuzemskou premiéru

Satellite Stories | Zdroj: facebook.com

Finové poprvé poctí svou návštěvou Prahu. V březnu odehrají první tuzemský koncert ve Futurum Music Baru. Budete u toho také?

Finští Satellite Stories mají od svého vzniku v roce 2008 venku již tři řádová alba. Skandinávské indie čtveřici z města Oulu se ale dostavila sláva až v roce 2013 s hitem Campfire z desky Pine Trails, který je dostal rychle na vrchol. Díky tomuto úspěchu začala kapela vyprodávat kluby, počet jejích streamů nezávratnou rychlostí stoupl na miliony, a proto se Satellite Stories mohli vymanit od nezávislých labelů, kde vydali svá první dvě alba. Třetí řadovku Vagabonds natočili se slavným producentem Simonem Barnicottem, jenž spolupracoval s takovými jmény jako Arctic Monkeys, Temper Trap, Kasabian či Bombay Bicycle Club.

O svých kvalitách nás přijedou přesvědčit 18. března do pražského Futurum Music Baru. Vstupenky za 280 korun můžete zakoupit v sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a GoOut.cz. Za 350 korun je potom seženete  na místě konání v den koncertu.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 373 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.