Scorpions zahrají na jaře v Pardubicích

Scorpions | Zdroj: Live Nation

K nabitému prvnímu pololetí příštího roku se nyní přidává i legendární kapela Scorpions. Do Čech se tak vrací po pěti letech.

Pomalu už může těžko někdo osočovat Pražáky, že si vyžerou ty nejlepší hudební hvězdy. Vždyť příští rok se chystají Lynyrd Skynyrd do Plzně, tamtéž a do Ostravy Deep Purple a nyní se k nim přidávají legendární Scorpions, kteří vystoupí 8. května v pardubické ČEZ aréně. Do České republiky se tak vrátí po pěti letech, kdy tehdy odehráli vyprodaný koncert v Praze. Největší hity skrze svou téměř padesátiletou kariéru zahrají v rámci svého monstrózního světového turné, na které se vydali už v roce 2010.

Zazní tak skladby jako Wind of Change, Rock Like a Huricane či Still Loving You. Tahle německá kapela již několikrát změnila sestavu. Zakladatel Rudolf Schenker se ale obalil podobně schopnými muzikanty a do Pardubic tak dorazí spolu s aktuální sestavou, kterou tvoří právě Schenker jako kytarista, Matthias Jabs jako druhý kytarista, Klaus Meine coby zpěvák, Pavel Maciwoda s baskytarou a James Kottak za bicími. Vstupenky jsou v prodeji od pátku 12. prosince.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.