Sebastian vyráží na Vesmírná tour 2017

Sebastian | Foto: Aleš Funke

Pro jedny miláček, pro druhé nenáviděný… I to by se dalo říci o popovém zpěvákovi Sebastianovi, který vyráží na koncertní šňůru po celé republice.

Sebastian Navrátil, jak zní celé jméno idolu nejedné fanynky, se vydává na turné nazvané Vesmírná tour 2017. Podle názvu bude vypadat i celá koncertní scéna, jež se ponese v duchu nejnovějšího singlu Vesmírná. A ač se bude turné konat pod střechou, návštěvníci mohou vidět i hvězdy. Navíc se po každém koncertě koná autogramiáda s focením.

I když lidi mají stále nejraději Toulavou, já nejraději na koncertech hraji Vesmírnou, mám ji totiž nejméně oposlouchanou a má pro mne šílenej drive a strašně mne baví,“ říká Sebastian. Také se v singlu Vesmírná objevují i ATMO Music, stejně jako tomu bylo u písničky Polety.

Sebastian vydal poměrně nedávno debut s názvem Hvězdy, za jehož prodej získal zlatou a platinovou desku. Jeho songy Toulavá, Záchranný bod, Až na to přijde, Hvězdy a Náhradní díly se všechny dostaly do tuzemské rádiové TOP 3.

Sebastian – VESMÍRNÁ TOUR 2017

03. listopadu – Prostějov – KASC
04. listopadu – Vamberk – MKS Vamberk
09. listopadu – Ostrava – KD Akord
10. listopadu – Česká lípa – KD Crystal
11. listopadu – Jindřichův Hradec – KC Jitka
16. listopadu – Litomyšl – MC Kotelna
17. listopadu – Praha – LMB
19. listopadu – Pardubice – Žlutý pes
22. listopadu – Vratislavice – 101010
24. listopadu – Heřmanův městec – KD
01. prosince  – Brno – KD Rubín


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...