Simple Plan přivezou v březnu do Prahy novou desku

Simple Plan | Zdroj: facebook.com

Kanadská pop punková partička Simple Plan dodržela slovo a 5. března 2016 se vrátí do Malé sportovní haly v Praze, kde představí své nové album.

Čtyři a půl roku uběhlo od posledního koncertu Simple Plan u nás, kdy chlapci z kanadského Montréalu pronesli onu slavnou větu, že toto není konec. Slovo dodrželi a 5. března se vrátí do své již dobře známé a oblíbené Malé sportovní haly v Praze. Koncert by měl začít ve 20:00.

Jako předkapela se ukáže velice nadějná mladá kapela Ghost Town, která svým novým album Evolution právě válcuje zahraniční hitparády.

Pro více informací navštivte oficiální web kapely www.simpleplan.com, officiální web českého fanklubu www.simpleplan.cz, nebo stránky společnosti Charm Music, která celý koncert pořádá.

Simple Plan do Prahy hodlají přivézt kromě starých hitovek i svojí novou desku nazvanou Taking One For The Team, která vyjde 19.2.2016. Jedná se o nástupce předchozí úspěsné desky Get Your Heart On!, která vyšla v roce  2011.

,,Byla to dlouhá cesta a vy jste byli velice trpěliví, díky čemuž je nám velkou ctí prohlásit, že naše páté album Taking One For The Team vyjde 19. února 2016! Na těchto písních jsme pracovali téměř 2 roky a nemůžeme se dočkat, až se s vámi o ně podělíme. Všichni máme pocit, že je toto naše zatím nejlepší album a nemůžeme se dočkat, až ho již za pár měsíců uslyšíte i vy.” – Simple Plan


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...