Slim Cessna’s Auto Club hodlají potvrdit svou pověst i v Česku

Slim Cessna’s Auto Club | Zdroj: facebook.com

Američtí Slim Cessna’s Auto Club míří po dvou letech opět do Čech. Konkrétně 22. ledna vystoupí v Lucerně Music Baru a fanouškům ukáží, proč se o nich mluví jako o nejlepší koncertní kapele Ameriky.

Partička z amerického Denveru Slim Cessna’s Auto Club se vrací po dvou letech do Prahy. Ve středu 22. ledna vystoupí tahle punkem a gothic stylem nasáklá country banda v pražském klubu Lucerna Music Bar. Fanouškům předvede své démonické umění, které spočívá ve spojení rytmických melodických songů s hutným trýzněním svých nástrojů. Slim Cessna’s Auto Club zahrají největší pecky, ale také představí skladby z právě dokončovaného alba, jež by mělo vyjít letos na jaře.

Ještě před headlinery večera vystoupí tuzemská kapela Moonshire Howlers, jejíž členy můžete znát z formací Queens of Everything, Rocket Dogz nebo Jonestown. Skupina se vyznačuje písničkami o chlastu, ženských a Satanovi, které jsou velice často doprovázeny sóly na banjo či housle. Country-punková a bluegrassová parta vznikla v roce 2011 a na triku má zatím jedno album s názvem Hymns of Sin and Salvation.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.