Využijte možnost předprodeje vstupenek na Mighty Sounds za sníženou cenu

The Peacocks | Zdroj: facebook.com

Až do 28. února 2014 nebo do vyprodání zásob je k mání 2 000 ks vstupenek na festival Mighty Sounds, který letos proběhne v termínu 11. až 13. července 2014, za sníženou cenu 990 korun. Ta se od března o stovku zvedne, a to na 1090 korun.

Účast na jubilejním desátém ročníku unikátního festivalu, který se zaměřuje převážně na punk, rock’n’roll, hardcore, reggae, ska, rockabilly či indie rockové kapely, potvrdila už pěkná řádka zvučných jmen, mezi nimi například The Peacocks, The Offenders nebo Koffin Kats, a přibývají další. Oslava kulatin Mighty Sounds bude velká a nebude se omezovat jenom na festivalové dny. Oživit vzpomínky na loňský ročník si můžete například spolu s jeho velkou hvězdou, kapelou Skindred, která vystoupí už 6. února 2014 v Lucerna Music Baru podpořená sestavou ve složení Soil, Maplerun a tuzemských The Switch.

Podrobnosti o možnostech předprodeje i aktuální seznam potvrzených kapel naleznete na oficiálním webu festivalu.


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.