Snová Dillon se po dvou letech opět ukáže v Praze

Dillon | Zdroj: facebook.com

Dillon před dvěma týdny vydala dlouho očekávanou desku The Unknown a my se můžeme těšit, že nám tato elektronická diva svými písněmi zpříjemní Velikonoce.

Dominique Dillon je mladičká klavíristka a zpěvačka, která vystupuje pod pseudonymem Dillon. V žilách jí sice koluje horká brazilská krev, ale své místo si našla v Berlíně, kde doslova prožívá svůj muzikantský sen. Dillon si jako každý druhý hudebník začala doma skládat písničky a nahrávat jejich videa na YouTube. Měla však to štěstí, že si jejího talentu všimla jedna nahrávací společnost (a ne jen tak ledajaká). Pod labelem Bpitch Control, který si talentovanou zpěvačku vzal pod svá křídla, vydávají například taková jména elektronické scény, jako Apparat či Modeselektor. První deska This Silence Kills, která vyšla na podzim roku 2011, měla velký úspěch, a to především díky písním Thirteen Thirtyfive či Tip Tapping.

Dillon se českému publiku poprvé představila v roce 2012 v Paláci Akropolis. Při své druhé návštěvě 20. dubna zavítá s písněmi ze své druhé desky The Unknown do pražské Meet Factory. Koncert vypukne ve 20 hodin 30 minut.

Vstupenky za 350 korun si můžete pořídit v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream, či v samotné Meet Factory. Na místě budou lístky k dostání v ceně 450 korun.


Napište komentář