Lola běží představí nový singl i videoklip

Natáčení videoklipu Lola | Zdroj: facebook.com

Formace Lola běží dokončuje v těchto dnech nový klip k písničce Stejně skončíme, který představí už 15. dubna v klubu La Loca.

Lola běží je formace hrající alternativní pop, jejíž popularita rychle roste. To dokazuje umístění na třetím místě v kategorii Objev roku hudebních cen Žebřík. Letos doprovází kapelu UDG na jejich jarním turné. Zároveň dokončují své debutové album a právě k jednomu songu z připravované desky chystají videoklip. Krátký snímek k písničce Stejně skončíme pak představí 15. dubna v klubu La Loca, kde vystoupí i písničkář Voxel. Vstup je zdarma.

Režie videoklipu k první skladbě z nové desky se ujal Mirek Očovský, jenž má na starosti i předchozí klip k singlu Lola. Frontman Jakub Míchal vysvětluje, že vybrali právě tuto skladbu, protože je nejoblíbenější mezi fanoušky. „Vox populi ,vox dei (Hlas lidu, hlas boží – pozn. red.) – to je heslo, kterým jsme se řídili při výběru prvního singlu.“ Přípravy snímku trvaly sedmnáct hodin a na place se vystřídalo 34 lidí. „Dostali jsme s klukama nápad a v jeden den jsme do ateliéru před kameru pozvali 34 různých lidí. Byli odlišného vyznání, životního stylu i barvy pleti,” říká o klipu kytarista Ali, který je toho názoru, že každý by měl být šťastný takový jaký je. ,,Každý prožíváme svoje osudy, potkáváme se, rozcházíme se, ale zároveň se od sebe i učíme a posouváme dál. Kašlete na předsudky.”


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.