Soulová hvězda Joss Stone se chystá do Prahy

Joss Stone | Zdroj: D SMACK U PROMOTION

Pro zpěvačku Joss Stone byla soulová hudba už od malička tou pravou láskou. Tato hvězda, která má na kontě šest alb a zpívala například po boku Jamese Browna, míří nyní do Prahy.

Ve svých patnácti letech prorazila Joss Stone v hudebním průmyslu podepsáním smlouvy s S-Curve Records a o rok později vyšlo její debutové album The Soul Sessions. V roce 2004 vznikla druhá deska, Mind, Body & Soul, opět velmi úspěšná. Kritika chválila i další alba a Joss se stala žádanou zpěvačkou. Není divu – soulových zpěvaček, a ještě takhle úspěšných, na světě příliš není. Spolupracovala s hudebními celebritami, jako je James Brown, Mick Jagger, Gladys Knight nebo Blondie.

Nyní se Joss Stone rozhodla vydat do světa. Na její návštěvu se můžeme těšit i my. V soulovém stylu rozvášní 23. července velký sál Lucerny. Vstupenky budou k zakoupení od 27. března v sítích Ticektpro a Ticketportal.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.