Soundz Czech – netradiční večírek v rámci oslav narozenin klubu Roxy

Bonus | Zdroj: facebook.com

Ve středu 23. října vypukne party s názvem Soundz Czech, která bude součástí oslav jednadvacátých narozenin pražského klubu Roxy BE TWENTY ONE. Ta představí koncerty čtrnácti tuzemských kapel na netradičních třech pódiích. K tomu také vernisáž několika vystavujících umělců Roxy Visuals – to vše v prostorách klubu a zdarma.

V rámci netradičního večírku vystoupí v klubu nevídané množství kapel, a to nejen ty, které jsou historicky spjaty s existencí oblíbeného pražského klubu, ale i ty, které vystoupí v prostorách Roxy úplně poprvé. Čekají vás tři pódia, čtrnáct kapel a výstava osmi umělců, ale též Roxy nabité fanoušky, jejich přáteli a přáteli jejich přátel – takže narozeninová party jak má být!

Mezi vystupujícími kapelami se představí Peter Pan Complex, jenž zahrají svůj nový singl Wolfskin, který Vás zaručeně zvedne od baru, Make My Heart Explode přinesou trochu barev, trochu lásky a zaženou deprese, Whispering Of Soul zase předvedou parádní rock’n‘roll. Těšit se můžete jak na něj, tak na indie, nebo třeba na saxofonovou pecku v podání Sothein. Vystoupí však spousta dalších – Bonus & Martin Tvrdý Trio, Kieslowski, Kyklos Galaktikos, Niceland, Were Mute, Kuba Alexa, LUS3, Vašek Havelka, Ježíš táhne na Berlín, DGSBDS či Vivien’s Shadow. Chybět nebudou i euforické beaty nebo poezie.

Kapely začínají hrát v 18 hodin. O dvě hodiny později proběhne v prostorách chilloutu vernisáž výstavy Roxy Visuals, kde představí svá díla umělci jako Jonáš Strouhal, Patrik Hlavsa, Martin Nitra, Barbora Maštrlová, Whitney Sparks a další.

V prostorách NoD začíná od sedmi hodin promítání filmu Generace FB (100 korun), od devíti hodin se pak můžete těšit na snímek Nedotknutelní (250/150 korun). Na závěr zahraje DJ Bagira (Anežka Hošková).


Napište komentář

Magdaléna Simonová
O Magdaléna Simonová 44 Článků
Mám ráda hudbu, koncerty, večírky a vše kolem. Studuju Sociologii a sociální politiku, hraju na saxofon a miluju jazz a elektro... jo a taky píšu o jídle.