Staropramen na Rock for People uspokojí každého

Rock for People | Zdroj: PR

(Sponzorováno) Generální partner festivalu letos přináší opět spousty vychytávek, mezi nimi speciální pivo nebo nápomoc hendikepovaným.

Jeden z největších českých festivalů, multižánrový Rock for People, letos slaví své 20. narozeniny. Pivovar Staropramen jej jako jeho generální partner posouvá zase o krok dále a k tomuto výročí připravil několikero novinek.

Velkým darem a určitě také lákadlem pro všechny zastánce spojení hudby a dobrého piva je úprava oblíbené Staropramen 11°, která se bude extra pro festival Rock for People čepovat nefiltrovaná a nepasterizovaná. Celý pivní sortiment bude obsahovat krásných 6 druhů piva, 2 pivní mixy v podobě Staropramen Cool v čepované i plechovkové variantě a poprvé také čepovaný cider společnosti Carling Cherry Cider. Z nealko varianty bude k dostání sladová Sládkova limonáda. Pro zajištění nejlepší kvality nabízených nápojů bude sloužit pivní policie, jež bude po celou dobu trvání festivalu obcházet jednotlivá výčepní místa a kontrolovat proces čepování, jeho úroveň a teplotu nápojů.

Novinkou letošního ročníku je projekt pro hendikepované milovníky hudby. Pod názvem Festivaly bez zábran má v úmyslu zpřístupnit jen těžko dostupné zážitkové akce širšímu publiku. Konkrétně se jedná o speciální vyvýšenou plošinu s nájezdy pro lepší výhled a vychutnání programu. Pro snadnější pohyb po areálu budou připraveny přechodové pásy, které mají za úkol vyrovnat problematický terén. Zpříjemnit občerstvení a sdružování by mohly také upravené snížené bary. K těmto výsledkům došlo za přispění paralelního projektu „Sbírej víčka, postavíme…“, do jehož dalšího vývinu se mohou zapojit také všichni návštěvníci, pokud na vyhrazená místa odhodí víčka z PET lahví nebo kovové zátky.

Během celého festivalu je kromě skvělé hudby, mezi jejímiž představiteli lze jmenovat Manu Chao, Biffy Clyro, Madness, Toma Odella nebo Lucii, a výborného piva přichystána velká spousta nejrůznějších aktivit tak, aby si každý našel tu svou a užil si zábavu dle svého gusta.

Ředitel festivalu Rock for People Michal Thomes si spolupráci se Staropramenem velmi pochvaluje: „Mít dobrého a silného partnera je pro pořadatele velmi důležité. Na Staropramenu oceňujeme jak kontinuitu hudebního konceptu a partnerství s námi, tak také to, že každý rok přijde s nějakou novinkou, která přináší přidanou hodnotu návštěvníkům. Nefiltrovaná jedenáctka nebo posílení bezbariérovosti festivalu jsou jedny z příkladů.

Přijďte si také užít tuto skvělou kulturní událost, která je rok od roku větší, úspěšnější a nezapomenutelnější, a zavítejte mezi 3. a 5. červencem do Hradce Králové.


Napište komentář