Staropramen zve na exkluzivní klubový koncert skupiny Lucie

Lucie | Zdroj: facebook.com

To, že Staropramen patří k dobré hudbě, tentokrát dokazuje exkluzivní klubový koncert kapely Lucie, který pivovar pořádá spolu s rádiem Frekvence 1. Akce v Retro Music Hall bude pouze pro 800 šťastlivců. Nenechte si tuto šanci ujít!

Česká hudební legenda, kapela Lucie, je momentálně opět na špici. V rámci comebacku se vrací na koncertní pódia po dlouhých deseti letech. Jejich koncerty jsou vyprodané měsíce dopředu a Lucie je momentálně na roztrhání. Příznivci komornějších koncertů si nyní přijdou na své. Smíchovský Staropramen a rádio Frekvence 1 zvou na speciální klubový koncert. V Retro Music Hall odehraje Lucie 15. května set svých největších hitů. Klub je však o dost menší než velká O2 aréna, tudíž i kapacita je omezena.

Pouze 800 šťastlivců, kteří se zaregistrují na webu www.staropramen.cz, si může užít tento zážitek. Ve středu 23. dubna byla registrace zahájena a vstupenky zmizely během několika hodin. Týden na to, tedy 30. dubna, bude uvolněna ještě druhá vlna vstupenek. „Aby si každý návštěvník mohl tento exkluzivní hudební zážitek vychutnat, ke vstupence dostane zdarma pivo Staropramen a speciální VIP památeční kartu jako upomínku na tuto událost,“ dodává Michal Šlecha, Brand Manager Staropramen & Digital Media Pivovary Staropramen s.r.o.

Speciálním klubovým koncertem tak pivovar opět dokazuje, že je všude tam, kde hudba spojuje lidi dohromady. Pořadatelé zájemcům o koncert radí, ať sledují facebook Staropramenu a poslouchají vysílání Frekvence 1, kde proběhne několik soutěží souvisejících s hudební událostí letošního jara.

Dodáme, že čtveřice hudebníků David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.Ch. po koncertu v Retro Music Hall zamíří do největších sportovních hal v Česku a na Slovensku. Turné odstartuje v Košicích a v Bratislavě. Poté muzikanty čekají dva koncerty v Ostravě a Brně. V Praze v O2 Areně Lucie vystoupí dokonce třikrát, poté skupinu čeká jediný open air koncert v Plzni na Lochotíně 26. června a turné Lucie zakončí na festivalu Rock for People 5. července.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.