Sum 41 u nás opět vystoupí už za dva týdny

Prague Sounds Good 2016, Sum 41 | Foto: Kateřina Postránecká

Pouhé dva týdny zbývají do pražského vystoupení populární formace Sum 41. Ta se za poslední rok vrací do Česka už po druhé, tentokrát ale už s nově vydaným studiovým albem 13 Voices.

Kanadská pop-punková parta k nám zavítá zhruba v polovině evropské části svého Don’t Call It A Sum-Back Tour. Ta odstartovala 16. ledna ve francouzském Talence a zahrnuje celkem 42 vystoupení v 16 zemích. Český koncert se odehraje 6. února v pražském klubu Roxy, bohužel pro opozdilce, je již vyprodáno.

Sum 41 k nám od svého založení v roce 1996 přijeli už několikrát. Naposledy se tak stalo v srpnu loňského roku na festivalu Prague Sounds Good!, kam zamířili společně se švédskými Millencolin. Od té doby navíc kapela do svého repertoáru přidala nové skladby z říjnové desky 13 Voices, jež mezi kritiky sklidila vesměs pozitivní ohlasy a vyšplhala se na přední příčky žebříčků po celém světě.

Čtěte také: SUM 41 se s novou deskou vrací zpět na vrchol


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.