Švédští The Sounds se v rámci podzimního turné zastaví také v Praze

The Sounds | Zdroj: the-sounds.com

Předposlední listopadový týden bude zastávkou při turné švédských The Sounds pražský Lucerna Music Bar. Hudební styl kapely je přirovnáván k Blondie, The Cars nebo Missing Persons.

Severská formace The Sounds vznikla v Helsingborgu roku 1999. O tři roky později vydala debutové album s názvem Living in America, druhá deska vyšla v roce 2006. Album Crossing the Rubicon se na pulty obchodů dostává roku 2009 a CD Something to Die For je v oběhu již od roku 2011.

Kapelu tvoří spolužáci Félix Rodríguez, Maja Ivarsson, Johan Bengtsson a Fredrik Blond. Už po první desce si The Sounds zahráli po boku Foo Fighters, The Strokes, Morningwood, Mando Diao, Panic! At the Disco, No Doubt a v současnosti například též se skupinou Paramore.

Mezi úspěchy řadí kapela též singl v reklamě na iPhone 5 nebo ve filmu Scream 4. Jistě není tajemstvím, že zpěvačka Maja Ivarsson je jednou z nejžhavějších zpěvaček rockové scény. V rámci svého podzimního turné se The Sounds představí také v Praze. Vstupenky jsou k mání od čtyř set korun v obvyklých předprodejích a v pokladně LMB.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...