White Lies do Prahy přivezou nové album BIG TV

White Lies | Zdroj: facebook.com

Britští White Lies se tuzemskému publiku předvedou 17. listopadu od osmé večerní v Lucerna Music Baru v Praze. S sebou si vezou novou desku BIG TV.

Kapela White Lies vydala v srpnu tohoto roku CD BIG TV, které produkoval Ed Buller, míchal Mark Spike Stent a bylo nahráno ve studiu v Belgii. Albu předcházel singl There Goes Our Love Again, který ke koupi novinky přímo vybízel.

White Lies vydali svoje debutové album To Lose My Life v roce 2009. To dosáhlo prvního místa britských hitparád a celosvětově bylo prodání na milión kopií. Skupina byla oceněna časopisy Mojo a Q jako New Band of the Year.

Druhá deska na sebe nenechala čekat dlouho, Ritual vyšel začátkem roku 2011 a byl velice přívětivě přijat kritiky. White Lies odehráli koncerty ve Wembley, na festivalu v Readingu a vystoupili v TV programech Late Show Davida Lettermana a Tonight Show with Jay Leno, dvou nejsledovanějších programech v USA.

Vstupenky na pražský koncert, kde se jako hosté představí In The Valley Bellow, můžete zakoupit od 490 korun v obvyklých předprodejích a také na pokladně a na webových stránkách LMB bez poplatku. V den koncertu už vyjde lupen na 590 korun.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...