Tak trochu bláznivý DJ Ventolin zahraje v Café Neustadt

zdroj: facebook.com
DJ Ventolin |

Pokud chcete vidět něco, co jste ještě neviděli, navštivte v pátek 21. března pražskou kavárnu Neustadt, kde k tanci a poslechu zahraje DJ Ventolin – rád tančí a je tak trochu bláznivý.

Ventolin je hudební projekt Davida Doubka, tzv. live PA (live personal appearance) – což je zvláštní název pro elektronickou hudební performance. Jedná se o živé hraní s elektronickými nástroji, takže něco mezi DJingem a vlastní hrou – jak popisuje sám Ventolin: ,,můžete se tak naživo ukázat a vystihnout ironii a záludnost takového hraní.”

Ventolin rád tančí, má rád vinyly a zvuky – rozladěné analogové varhany, nedokonalost, naléhavost či primitivní detroitské techno – prostě hudební gurmán. Tento hudebník vás nepochybně dostane nejen svou specifickou elektronickou hudbou, ale váš zážitek umocní jeho zcela nekonformní vzhled, který jako by vás vrátil do sedmdesátek.

Dále se můžete těšit na support DJ’s SYNAPTIK a LAYUP. Vstupné činí 80 korun a lístky si můžete zakoupit na místě v den konání akce v pražské kavárně Café Neustadt u Novoměstské radnice.


Napište komentář

Magdaléna Simonová
O Magdaléna Simonová 44 Článků
Mám ráda hudbu, koncerty, večírky a vše kolem. Studuju Sociologii a sociální politiku, hraju na saxofon a miluju jazz a elektro... jo a taky píšu o jídle.