Tata Bojs chystají sedm unikátních koncertů

Tata Bojs | Zdroj: archiv kapely

Tata Bojs vždy slaví své výročí něčím výjimečným, ve stejném duchu se ponese i letošní oslava. Chystají několik koncertů a dokonce i reedici na LP.

Tata Bojs v době svého výročí vždy ohlásí nějakou pecku, buď se jedná o nové album, koncertní termíny či nějakou zajímavou událost. Pozadu nezůstali ani letos a 29. června ohlásili naprostou pecku. V listopadu přijdou hned se sedmi koncerty, na kterých kompletně přehrají své album Futuretro! To k této příležitosti vyjde jako reedice na 2 LP.

„Vinyl vlastně vychází u příležitosti patnáctého výročí, s drobným dvouletým skluzem. Ovšem u desky s takovým názvem jsou různé časové posuny v pořádku. To není obyčejné nestíhání, ale součást konceptu!,“ komentuje to Mardoša.

Futuretro je tím nejzásadnějším v jejich tvorbě, jelikož se jedná o album, které je vyneslo na vrchol místní hudební scény, a to už před sedmnácti lety. Bylo nominováno i na album desetiletí v anketě MD Dnes.

Oslava narozenin započne 16. listopadu v Jablonci nad Nisou, 18. listopadu se přemístí do Ostravy. Dále bude turné pokračovat 25. listopadu v Plzni a 26. listopadu v Brně. Vše vyvrcholí v Praze, kde zahrají hned třikrát, a to 29. listopadu v Akropolis, 6. prosince v ROXY a 14. prosince v Divadle Archa.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 362 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.